Umělecké kovářství

Petr Uher ONLINE PORTFOLIO

Profesní životopis:
V roce 2003 jsem nastoupil na Střední umělecko - průmyslovou školu v Brně se zaměřením na Umělecké kovářství. Důraz byl kladen zejména na spojení výtvarného návrhu a jeho následnou realizaci v kovářské dílně. Studium jsem ukončil maturitní zkouškou spojenou s klauzurní prací v roce 2007. Ihned po škole jsem začal pracovat v kovářské dílně v Břeclavi, kde jsem získal praktické zkušenosti a ještě téhož roku jsem si založil vlastní kovářskou dílnu, kde pracuji dodnes.

Postup práce:
Snažím se, aby mé výrobky nesly známky tradičního, ale i moderního kovářského zpracování. Na každou zakázku zhotovím výtvarný návrh, který se zákazníkem prokonzultuji a podle jeho přání a potřeb pozměním. U návrhu se především zaměřuji na jeho funkčnost a estetičnost. Po vzájemné shodě s návrhem podle něj vypracuji cenovou nabídku a přistoupím k realizaci.

Sortiment výrobků:
Nabízím výrobky od základních zámečnických až po výrobky uměleckého kovářství. Všechny výrobky jsou zpracovány ručně a tím je každý výrobek originální a nese si svůj osobitý a neopakovatelný vzhled.

Hlavní kategorie výrobků:

Samozřejmě nabízím i výrobky dle Vašich individuálních požadavků.

Renovace:

Pozlacování plátkovým zlatem:
Pokud máte zájem o některý z mých výrobků, můžete mě kdykoli kontaktovat na mailu nebo telefonu.

Těším se na spolupráci s Vámi.